Contactinformatie

Telefoonnummer van de kantine 023-5385100
Bij geen gehoor: info@ltcgroeneveen.nl

Voor vragen over, of bij inlog problemen op de website kunt u een E-mail sturen naar webmaster@ltcgroeneveen.nl met daarin uw volledige naam en het e-mail adres wat u wilt gebruiken om in te loggen op de website.

Contact:

Functie Namen Email
Voorzitter Han Nichting /
Marry Oudendijk
voorzitter@ltcgroeneveen.nl
Secretaris Ellen Hoving

secretaris@ltcgroeneveen.nl
Parkcommissie Dick van Duijn

park@ltcgroeneveen.nl
VCL Sue Zwart

competitie@ltcgroeneveen.nl
Evenementencommissie Vacature

evenementen@ltcgroeneveen.nl
Ledenadministratie Marianne de Jongh

ledenadministratie@ltcgroeneveen.nl
Jeugd commissie Anja Koetzier

jeugd@ltcgroeneveen.nl
Technische commissie Conny Bodin

technischecommissie@ltcgroeneveen.nl
Vrijwilligerscommissie Elly Drost

vrijwilligers@ltcgroeneveen.nl
Penningmeester Ben Altena  penningmeester@ltcgroeneveen.nl
Webredactie Wim Toet/Elly Drost webredactie@ltcgroeneveen.nl
Kantinecommissie Hans Harmsen/
Frank Walthaus
kantine@ltcgroeneveen.nl   
Padel    Marcel Klein Schiphorst/
Roel van Randtwijk
padel@ltcgroeneveen.nl



.